ITU-GAE
Foruma giriş yapmamışın diyolar... Hadi bakalım görelim seni Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

ITU-GAE
Foruma giriş yapmamışın diyolar... Hadi bakalım görelim seni Very Happy
ITU-GAE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Bu gün ARIBA için ne yaptın? [Güncel Kalacak]
Bu gün ARIBA için ne yaptın? [Güncel Kalacak] - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 2:59 pm tarafından onurserin

» ArıbaV vs bla bla karşılaştırması
Bu gün ARIBA için ne yaptın? [Güncel Kalacak] - Sayfa 2 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 3:36 pm tarafından sercan tunçay

» Giray'ın sokmalıkları
Bu gün ARIBA için ne yaptın? [Güncel Kalacak] - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 5:02 pm tarafından Alper Sina Yaman

» 6 Kasımda Aracın Başında durmak için müsait olan var mı??
Bu gün ARIBA için ne yaptın? [Güncel Kalacak] - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 30, 2010 6:22 pm tarafından onurserin

» İtiraf
Bu gün ARIBA için ne yaptın? [Güncel Kalacak] - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 9:20 pm tarafından Giray.Baskir

» Sercan bize küstün mü?
Bu gün ARIBA için ne yaptın? [Güncel Kalacak] - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 8:41 pm tarafından sercan tunçay

» İlk konunuz
Bu gün ARIBA için ne yaptın? [Güncel Kalacak] - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 10:42 pm tarafından Özen Özkaya

» Uyku getirici aktivite önerisi
Bu gün ARIBA için ne yaptın? [Güncel Kalacak] - Sayfa 2 EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 1:50 am tarafından burak.aliefendioglu

» Piknik [21.11.2010]
Bu gün ARIBA için ne yaptın? [Güncel Kalacak] - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 7:55 pm tarafından Giray.Baskir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Ortaklar
bedava forum

Bu gün ARIBA için ne yaptın? [Güncel Kalacak]

+4
onurserin
Alper Sina Yaman
sercan tunçay
Özen Özkaya
8 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Bu gün ARIBA için ne yaptın? [Güncel Kalacak] - Sayfa 2 Empty Geri: Bu gün ARIBA için ne yaptın? [Güncel Kalacak]

Mesaj tarafından onurserin Cuma Ara. 10, 2010 7:01 pm

simulink üzerindeki simülasyonu ışık hızında yapmayı keşfettim.

rektörlük bütçe başvurusu için başvuru formunu makina fakültesinden fatihten aldım. maslağa gidip uçak uzay dekanının sekreterine gittim. onun yönlendirmesi ile bir kopya onlara bırakıp, konu ile ilgili bir üst yazı yazdım. Metin hocaya imzalatıp rektörlüğe teslim ettim.

odamız için görevli mimarı orhan hocaya sıkıştırttım.

Önümüzdeki hafta için rektörden görüşme talep ettim. randevu için uygun zamanı bana telefonla bildirecekler zira haftaya hiç boş zamanı yokmuş.

berkeyi fnss ve tofaş için bol bol sıkıştırdım Smile

Carmakerdaki analizin daha doğru olması için araç parametrelerini güncelledim. Michelin 85/60 lastiğini programa tanımladım.

Carmakerda aracın 3 boyutlu halini de görebilelim diye 3Dsmax indirdim. boş zamanımda kurcalıycam.

Bunların hepsini bugün yaptım evet Smile) hükümet çalışıo Wink
onurserin
onurserin
Forumcu
Forumcu

Lakap : Dinazor
İş/Hobiler : Arıbacılık

Bu gün ARIBA için ne yaptın? [Güncel Kalacak] - Sayfa 2 Empty Geri: Bu gün ARIBA için ne yaptın? [Güncel Kalacak]

Mesaj tarafından Özen Özkaya Cuma Ara. 10, 2010 9:48 pm

Onur bundan böyle bu ekibin şovmeni sensin bro Very Happy
Özen Özkaya
Özen Özkaya
Admin

Lakap : Embedder
İş/Hobiler : GAE

Mesaj tarafından sercan tunçay Cuma Ara. 10, 2010 11:30 pm

Direksiyon devresi kontrollerini yaptım
sercan tunçay
sercan tunçay
Forum Çaylağı
Forum Çaylağı

Mesaj tarafından onurserin C.tesi Ara. 11, 2010 9:09 am

Özen Özkaya demiş ki:Onur bundan böyle bu ekibin şovmeni sensin bro Very Happy

senin şovlarını özledik özencim Wink şu tftleri bi oynat da gözümüz gönlümüz açılsın Wink
onurserin
onurserin
Forumcu
Forumcu

Mesaj tarafından Giray.Baskir C.tesi Ara. 11, 2010 10:24 am

onurserin demiş ki:

senin şovlarını özledik özencim Wink şu tftleri bi oynat da gözümüz gönlümüz açılsın Wink

TFT üzerindeki kısadevreyi tespit ettim, devreyi çalıştırdık.
Onur, Özen TFTleri oynattı kardeş Wink
Sercan pzt bi operasyon yapacak lehimlere, devrenin sağlıklı çalışacağı konusunda umutluyum Smile

Onur, simülasyonu nasıl ışık hızında çalıştıracağımız hakkında bilgilendirme yapabilir misin?
Giray.Baskir
Giray.Baskir
Forumcu
Forumcu

Lakap : Sağlamcı

Mesaj tarafından onurserin C.tesi Ara. 11, 2010 10:30 am

Aslında çok sokma bi olay Smile

simülasyon süresini inf girince (çünkü 3021km olduğunda simülasyon duracağı için işimiz zamanla alakalı değil) ode23tb çözümleyicisini kullandığımız için değişken step ile çalışıyoruz ve inf için step size ı çok küçültüyor anladığım kadarıyla. ama normalde 6 günlük yarış bizim için 305000 sn fln yapıyor. 350 - 500bin gibi bir değer girince acaip hızlı çözüyor Smile)
onurserin
onurserin
Forumcu
Forumcu

Mesaj tarafından Giray.Baskir C.tesi Ara. 11, 2010 1:17 pm

onurserin demiş ki:Aslında çok sokma bi olay Smile

simülasyon süresini inf girince (çünkü 3021km olduğunda simülasyon duracağı için işimiz zamanla alakalı değil) ode23tb çözümleyicisini kullandığımız için değişken step ile çalışıyoruz ve inf için step size ı çok küçültüyor anladığım kadarıyla. ama normalde 6 günlük yarış bizim için 305000 sn fln yapıyor. 350 - 500bin gibi bir değer girince acaip hızlı çözüyor Smile)

Hakkaten sokmaymış Very Happy
eyvallah, saolasın.
Giray.Baskir
Giray.Baskir
Forumcu
Forumcu

Lakap : Sağlamcı

Mesaj tarafından Özen Özkaya C.tesi Ara. 11, 2010 2:14 pm

onurserin demiş ki:

Vay arkadaş, ben o şovu yapalı çok oldu Smile
Özen Özkaya
Özen Özkaya
Admin

Lakap : Embedder
İş/Hobiler : GAE

Mesaj tarafından onurserin C.tesi Ara. 11, 2010 2:59 pm

Özen Özkaya demiş ki:
onurserin demiş ki:

Vay arkadaş, ben o şovu yapalı çok oldu Smile

hacı bişiler yaptıydın da bizim direksiyon üzerinde canlı görelim Wink bu arada yetişirse bu akşama süper bi şovum olacak Wink
onurserin
onurserin
Forumcu
Forumcu

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics